Dobij a vyhraj dovolenou - o2 kachničky na www.dobijavyhraj.cz

Kolik peněz potřebujete na svou vysněnou dovolenou? 30 tisíc? 50 tisíc? Nebo snad 90 tisíc korun? Ale kdeže. Stačí vám pouhé 200 – ano, čtete správně – dvě stokoruny. Pokud si za ně dobijete mobilní telefon a patříte mezi zákazníky společnosti O2, tak vítejte ve hře, na kterou nikdy nezapomenete.

Soutěž, díky které si můžete splnit i ty nejtajnější sny a přání, probíhá na www.dobijavyhraj.cz. Poté, co si dobijete kredit, obdržíte unikátní sms kód. Ten vložíte společně s vaším telefonním číslem do formuláře na stránce dobijavyhraj o2, následně odpovíte na soutěžní otázku a pak už jen budete čekat, zda se na vás usměje štěstí.

Díky soutěži dobij a vyhraj o2 si sami můžete zvolit, kam pojedete. Můžete zamířit třeba do Brazílie, do Afriky, nebo do některé z arabských zemí. To všechno jen díky tomu, že se zúčastníte zajímavé hry dobij a vyhraj kachničky.

Limit na vaši dovolenou snů je díky vyhraj dovolenou cz rovných sto tisíc korun, díky nimž se určitě vyplatí investovat dvě stovky, a zasoutěžit si na dobij a vyhraj. Na akci se podílí cestovní kancelář Eso Travel, která vás vezme tam, kam si jen budete přát.

A jedna rada na závěr. Čím víc budete investovat do vašeho kreditu, tím víc budete mít odpovědí, které pak zapisujete do speciálního kachního lístku na stránce dobijavyhraj. Tak neváhejte, dobíjejte a cestujte.